De unde pot lua niste imagini de fundal pentru tumblr? Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Pe tumblr ai probabil milioane de poze şi tu-ntrebi de unde să iei? o_o

Daca aveam vreo poza care-mi place pe fundal o puneam, daca nu intentionezi sa-mi raspunze la intrebarea pe care am pus-o mai bine taci si treci peste!

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru Unknown1318):

Ai acolo f. ucking search box, te gândeşti la ceva şi-ţi cauţi singur/ă. Aşa eu pot să-ţi dau orice, că nu ştiu ce-ţi place ţie.

Multumesc...

Răspuns utilizator avertizat

Inteligent!