| bluebel a întrebat:

De unde pot sa a aflu parola de mess a cuiva?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Exista o modalitate, dar trebuie sa fi hacker. Acea modalitate este folosita si la virusi, de aceea reusesc aia sa fure, dar apoi ii vezi la tv cum ii ia politia. Asa ca nu te mai certa si supara, deoarece peste 90% din cei ce vor parola de mes o vor pentru a se razbuna.

| CM7YRE a răspuns:

De la persoana respectiva, sau de la altcineva care o stie.Parolele nu sunt "stocate" nicaieri (excptie serverele yahoo dar nu ai cum sa ajungi acolo tongue )

| unicka a răspuns:

De nici unde asa ceva nu se poate

| spinake a răspuns:

Nu ai cum decat daca esti logat pe YM si incerci sa schimbi parola, sau poti sa faci virusi care copiaza parole de la ym, jocuri, siteuri bancare

| victoas a răspuns:

Nu poti. doar daca nu esti hacker (adica ai cunostinte multe in domeniul informaticii ) happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba acea persoana. Daca iti spune, bine, daca nu, nu.
Stiai ca este ilegal sa spargi parolele altor persoane? Si mai stiai ca daca persoana respectiva dispune de bani si timp si te da in judecata si tu si parintii tai (ca din cate vad la avatar esti o pustoaica), v-ati ars rau de tot?
Nu va mai tineti de prostii ca sa faceti rau celor din jur, va jucati cu focul si niciodata nu se stie cum va ardeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, apoi chiar daca o sti este violarea corespondentei iar fapta pedepsita penal dar si accesul la un sistem informatic fara drept.

Tu ai vrea ca altii sa-ti sparga adresa de e-mail?

| Blondamea a răspuns:

As vrea si eu sa stiu insa nu krd ca se poate