| adriannicolae a întrebat:

De unde pot sa descarc video card driver standard VGA graphics adapter pentru windows 7?

4 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Intai trebuie sa ne spui ce placa video ai.

| adriannicolae explică (pentru Vl4dootz):

Standard VGA Graphics Adapter! Imi scrie numele. MAin driver:vga! Dar nu stiu sigur ce placa video trebuie sa i-au! Intelegeti? Si nu pot juca niciun joc.Va rog sa ma ajutati!sad

| Vl4dootz a răspuns (pentru adriannicolae):

Dai click pe start -> run -> dxdiag apoi dai la display si iti va scrie acolo ce placa video ai.

| adriannicolae explică:

Standard VGA Graphics Adapter! Imi scrie numele. MAin driver:vga! Dar nu stiu sigur ce placa video trebuie sa i-au! Intelegeti? Si nu pot juca niciun joc.Va rog sa ma ajutati!