| Justmed a întrebat:

De unde stiu cati pini are display-ul laptopului meu? Multumesc alticipat

Răspuns Câştigător
| eucumine010 a răspuns:

Display-ul la laptop de obicei nu e conectat prin pini, e prin fase. Spune mai exact ce vrei sa aflii si poti specifica si modelul laptop-ului.

8 răspunsuri:
| Justmed explică:

Mi-am crepat display-ul si la magazin m-a intrebat pe cati pini sa imi comande ...am spus ca am sa ma informez, Am un laptop Asus x52je-ex202d full HD display LED 15.6...

| eucumine010 a răspuns (pentru Justmed):

Ok deci rezolutia maxima este 1366x768 HD, format: wide screen, Connector: 40 pins, Active Screen size : 15.6 inches diagonal. Deci are 40de pini. Eu sunt destul de sigur pe informatia pe care ti-am dato, dar pentru siguranta ta mai informeazate sa nu te trezesti cu un display incompatibil.

| Justmed explică (pentru eucumine010):

Vezi de ce te iubesc eu laughing...da. mersi foarte mult...O seara placuta!

| eucumine010 a răspuns (pentru Justmed):

Nu ai pentru ce. Nu stiu daca ma iubesti asa mult laughing)), eu sunt baiat totusi tongue Succes cu reparatia.

| Justmed explică (pentru eucumine010):

Mersi,"iubesc " ...sa nu crezi cumva ca!

| eucumine010 a răspuns (pentru Justmed):

Nu nu laughing stai linistit/a tongue

| Justmed explică (pentru eucumine010):

Linistit

| eucumine010 a răspuns (pentru Justmed):

Ok happy linistit tongue