| bulzz a întrebat:

Dece iphone 4s costa mai mult decat samsung galaxy s2? desi uitanduma pe youtube am vazut ca e si mai rapid s2 si are caracteristici mai bune

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Doar pentru ca sunt un brand mai exclusivist; galaxy s II este cu siguranta mai bun decat iphone 4s, daca vrei sa iti iei pentru fite iti iei iphone 4s, daca ai alte pretentii iti iei s II, dar peste toate ce sa vezi... Samsung Galaxy Note este peste aceste 2 telefoane, si mai este si tableta totodata. Uite aici poti compara http://geekaphone.com/compare-phones, sau poti cauta pe youtube de ex: iphone 4s vs galaxy s II, si o sa vezi acolo diferentele destul de mari ale lui s II, sau Galaxy Note.

2 răspunsuri:
| Elektro a răspuns:

Tot ce e de la Apple e scump. E un obicei la ei. Ori avem noi salariile prea mici... poate pentru altii e super ieftin...

| lorrenush a răspuns:

Eu am un galaxy s plus.si acesta e mai bun decat iphone. cei de la Apple sunt scumpi-atata tot