| Ioan489 a întrebat:

Dece nu m-ai am sunet la boxe chiar daca sunt aprinse? Am incercat sa instalez driverele necesare pentru placa de sunet dar tot nu merge. Se poate sa se fi stricat placa de sunet? Daca da se poate schimba nu ( se cumpara alta si se schimba )?

2 răspunsuri:
| WhiteTheShowZ a răspuns:

S-au stricat boxele, fa o proba, scoate boxele din pc si vezi daca se aude din monitor. Daca se aude din monitor inseamna ca sunetul merge si boxele sunt stricate, daca nu se mai aude inseamna ca e strica placa de sunet.

| Ioan489 explică (pentru WhiteTheShowZ):

Cum sa se auda din monitor? N-am difuzor in monitor happy