| Coporan123 a întrebat:

Deci am instalat windows 7 pe un laptop am si dupa ce am terminat m-am apucat sa ii instalez driverele, dupa ce i-am instalat driveru de bluetooth mi-a cerut sa ii dau restart, i-am dat si cand sa se aprinda se restarteaza incontinu si mai da si bsod cateodata.

Inainte sa instalez fiecare driver am facut Backup ( driverele le am instalat cu Driver Gebius Profesional) cum pot folosi backup-ul ala? Sau ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Intra in Safe mode si dezinstaleaza driver-ul respectiv. Cele mai bune drivere sunt cele pe care le gasesti pe site-ul producatorului acelui laptop.
Pentru Genius, vezi aici:
http://www.youtube.com/watch?v=Ft7uSHAacig

| Coporan123 explică (pentru horia2012):

Asa am facut si a mers

| horia2012 a răspuns (pentru Coporan123):

OK. Bine ca ai rezolvat.

4 răspunsuri:
| tdbmarius a răspuns:

Instaleaza iar Windows

| apokalipse96 a răspuns:

Salut!
Windows 7 are toate driverele necesare tu nu trebuie sa mai instalezi nici un driver.
Instaleaza iar windows-ul si nu il mai lasa sa isi ia update-urile ca de asta poate sa-ti faca asa, se ce e mai important cand instalezi un windows sa nu il lasa sa intre defiecare data cand isi da restart pe stick sau pe dvd ca nu poti stii ce-ii mai trece prin procesor(cap) sa faca asa ca de fiecare data cand instalezi windows-ul dopa ce-si da restart intra in bios si alege sa-ti ai hard-ul ca se instaleaza mai bine asa.
Sper ca te va ajuta acest sfat!