| andrei_8638 a întrebat:

Deci am modem de la orange si nu vreau abonament vreau internet doar. ce optiuni de net exista in afara de cartela net prepay ca est foarte scumpa.adica vreau o optiune care sa aiba mega sau net nelimitat cat ar fi de scumpa dar care sa mearga si in modem. dau funda si vot.

1 răspuns:
| vivat a răspuns:

Du-te la RDS si ia-ti stick de la ei e si mai ieftin si nelimitat dar sa tii minte ca inca nu s-a inventat sticku ca sa faci download cu elwinking