| ȘaseNouă_Alex_2000 a întrebat:

Deci am o mare bataie de cap.Casetofonul de la masina mea, Skoda Octavia 1 Tour zgarie cd-urile si dupa se aud pe sarite melodiile.Am un casetofon Pioneer super bun dar el e la suprafata,ceea ce le zgarie este toata cutia de la casetofon, hardughia aia dinauntru. Vreau sa iau un casetofon de Skoda 2 cu display si normal cu rama aia de la Skoda 2 sa se potriveasca, si aici intrebarea:
Se potriveste rama cu casetofon si display la Skoda 1 Tour?
Va rog mult seriozitate! Daca puteti sa imi dai niste recomandari de casetofon toata cutia aia cu magazie de cd si display pana in 4milioane va multumesc din suflet! Funditaaa celui mai bun raspuns! Stiu ca nu e categoria potrivita dar va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| GdX a răspuns:

Du-te pe la dezmembrari si gaseste ceva ce ti se potriveste si iti si place.