| andrei995 a întrebat:

Pot folosi piese de pe o Skoda Octavia Tour 2001 pentru constructia unui Buggy? pedale punti orice care poate folosi la el. Multumesc anticipat. Dau funda celui care imi spune cele mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai poti sa ii dai caroseria jos, ii sudezi 3 bari si ai facut-o Buggy. Normal ca poti folosii de la orice masina!

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

De ce te mai chinui schimba-i doar emblemele - sa nu spui la nimeni ca ti-am spus eu DA?

| Sisicash a răspuns:

Da poti desigur un om de la mine de pe strada a facut la masina lui cum zici tu