| anonim_4396 a întrebat:

Deci,am o melodie in format mp3. Nu e cea mai cunoscuta melodie, deci n-am gasit negativul pe net. Exista vreun program care sa "faca negativul"? E ritmata si foarte buna, dar are niste versuri

4 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Daca inteleg bine, tu vrei negativul fara versuri? Zi numele piesei.

Nu exista ce vrei tu, ceva care sa-ti refaca efectiv negativul. Exista cumva niste metode insa nu sunt pentru amatori, trebuie sa ai habar ce faci si sansele de reusita nu sunt asa mari.

Cum se numeste insa piesa?

| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Audiotacy cauta pe google.

| anonim_4396 explică (pentru TrandafirTrandafiriu):

Da link-ul

| anonim_4396 explică (pentru TrandafirTrandafiriu):

Am gasit pe net negativul...Era fix sub nasul meu n-am idee cum de n-am observat