| Adryan77ron a întrebat:

Deci am o problema am un antivirus foarte bun dar ca am aavut un joc si imi era virusat antivirusul mi-a bagat fisierul in carantina dar inaintea lui eu mi-am sters jocul si acum nu-m mai pot stege din carantina spuneti-mi ce sa fac ca sa mi-l sterg sau nu are nici o problema daca il am in carantina? plss va rog funda...

4 răspunsuri:
| molocemarius a răspuns:

Nu este nici o problema.Dar daca crezi ca e vreun virus periculos poti sterge antivirusul si sa-l instalezi inapoi. Funda?

| Adryan77ron explică (pentru molocemarius):

Pai e un trojan heur cat este periculos daca il tin in carantina?

| molocemarius a răspuns (pentru Adryan77ron):

Destul de periculos.

| Adryan77ron explică (pentru molocemarius):

Am rezolvat problema!