| TheSeventhSin a întrebat:

Deci am o problema cu email-ul.
Imi trebuie anumite mail-uri trimise pe acel email dar eu nu-i mai tin minte parola pentru ca l-am facut acum cativa ani buni.
Numele email-ului are numele meu si presupun eu ca am scris data nasterii corecte cand am facut contul deci as putea dovedi ca e al meu.
In schimb am incercat de cateva ori parola si n-a mers iar acum imi cere un cod de pe un email alternativ pe care chiar nu-l stiu... adica imi da in mare parte stelute in numele contului.
Macar daca ar fi vreo modalitate prin care as putea vedea ce email alternativ am avut (poate imi aduc aminte parola la ala)
Dau funda cine ma ajuta!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au si metodele astea de securitate rolul lor, daca ar fi asa usor nu ar mai exista mail

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Asa mi-am pierdut si eu mailul de yahoo. Nici o sansa sa ti-l iei inapoi.