| cristiano9 a întrebat:

Deci daca stie cineva ce se intampla cu tastatura mea plzzz am vrut sa iau un joc; si s-a blocat tastatura adica totul a luat-o razna; ca in print http://imageshack.us/photo/my-images/703/gggggggggggggp. png/ tasteaza Gresit Ma puteti ajuta? dau o cartela ( credit)

2 răspunsuri:
| Ovidiu a răspuns:

In general tastaturile defecte nu s emai pot repara. Cel mai bine este sa iti cumperi alta, asta daca nu ai vreo eroare de sistem. Asigurate ca nu e sistemul de vina si dupa achizitioneaza-ti una noua. succes!winking:p

| spxinsane a răspuns:

Posibil sa iti fie schimbata maparea la tastatura

Incearca sa o pui inapoi :
Control Panel ->change Keyboards and other input methods (este submeniu la Clock, Language and Region) -> Keyboard and Languages -> Change Keyboard (si acolo pui pe English US)

Control Panel ->change Keyboards and other input methods (este submeniu la Clock, Language and Region) ->Location (aigi alegi united states)

(sper sa ajute)