| 123445374578 a întrebat:

Deci..de curand mi-am cumparat o tableta care avea deja instalat Google+ si am intrat putin in panica cand intrand acolo am gasit toate pozele pe care eu le-am facut, unele chiar modificate, facut un film cu poze si videoclipuri. Intrebarea este:cine face toate astea si... toata lumea vede acele poze(deoarece eu nepunandu-le acolo si vazundu-le modificate si schimbate simt ca nu am intimitate). Poate ca o sa vi se para o intrebare aiurea, dar chiar m-as simti mai bine daca as afla raspunsul.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Toate acestea ti le-ai facut tu cu mana ta. De ce nu citesti. Ea te-a pus sa confirmi daca vrei sa iti puna pozele acolo.
Oricum, stai calm. Pozele sunt private. Is ca un backup. Nu le mai vede altcineva decat tine. Se pun acolo ca in caz de furt, apocalipsa sau altceva sa ai o copie la ele, sa nu pierzi tot.

| 123445374578 explică (pentru sltlp):

Multumesc mult pentru raspuns big grin. Si imi cer scuze daca intrebarea a fost cam stupida :3