| DarkillerPT a întrebat:

Deci eram cu un prieten si i-am dat flood la internet in gluma (el era de acord), adica nu i-am dat eu flood, i-am dat unui cunoscut ipul si a dat el, dar faza e ca atunci cand a oprit a zis ala ca nu stiu ce s-a blocat in ceva terminal si tot nu ii merge netul prietenului, i-am zis sa dea restart la router dar nu vrea ca are niste camere de supraveghere gen conectate la el si ii e frica ca daca da restart o sa se strice camerele. Eu ma gandeam ca nu se strica ca au si ele ceva protectie in caz ca se ia curentul, voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Eu rad de nu mai pot happy

| FaraNume1245 a răspuns:

Eu zic să învățați măcar principiile de bază ale TCP/IP și networking-ului.