| FuegoJr a întrebat:

Deci.Este bun LG GS290 Cookie Fresh? Astept raspunsuri mai detaliate si fara specificatii luate de pe site-uri, daca aveti, din propria exp. big grin Funda

Răspuns Câştigător
| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
Da, il am si eu si este foarte bun, il am din septembrie si nu am nicio problema cu el, poti sa alegi mai multe culori(eu il am pe roz cu alb), are camera de 2 MP, spatiu de card, iar bateria tine cam 5-6 zile.La liber costa cam 500 lei, dar eu l-am luat la abonament la Vodafone cu 160 lei.
Bafta si fundita