| SMTHING a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul LG GS290 Cookie Fresh? Si cam cat ar costa?happy
Funda + vot
Bacii

Răspuns Câştigător
| ߪÐÐKÿÐ a răspuns:

happy Hey. e frumos dar fragillaughing) se strica cam repede:*. si eu am avut dar l-am spart:dlaughing am o prietena care avea unul si la aruncat de la etajul 4 si tot s-a facut bucatzelerolling on the floor. Tata a dat pe el 300 euro la reducere:d.

5 răspunsuri:
| Bulinaaaaa a răspuns:

Eee foarte fain... sh mie imi place mult.
costa cam:277, 64 RON

279, 80 RON
oferta magazinului DC-shop
281, 00 RON

| UsErNaMeTPU a răspuns:

Un telefon super performant si frumos are un prieten si toata ziua asculta mz, se joca, net si il are de doi ani a schimbat touch-ul ca i-a cazut si nu mai mergea dar in rest ff bun ca pret depinde de distiubuitor ( poate abonament /cartela) succes!

| DiDu_7700 a răspuns:

E frumoshappy
In jur de 279, 80 RON
hee hee Depinde de unde il ieihappy

| Corynaaaa a răspuns:

Al meu e foarte accesibil si foarte folositor happy face poze foarte bine are o memorie pe langa card destul de mare iar la pret.pai thinking 8euro la abonament si 6 mil fara happy

sper ca am fost de ajutor happy

fundita?:X

| Bubu_8051 a răspuns:

277,64 RON - 281, 00 RON. depinde si de unde il cumperi.
e dragut. multe prietene d`ale mele au. :*