| NikDeea a întrebat:

Deci, mai am intrebarii de genu. Vreau cat ma multe raspunsuri.
Vreau sa imi iau un Mini Laptop ( Netbook ) Si Nu stiu ce Mini Laptop sa imi iau? Ce imi recomandatii? Conditii :
* Sa coste pana in 1.050 Ron
* Sa fie mai bunn
Scrieti ce avantaje si ce Dezavantaje si ce Avantaje Are.

Si mai am o intrebare :
Care e mai Bun? Mini laptop-ul sau Tableta?

Fundaa

2 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci pe el/ea. Daca vrei sa te joci, iti recomand o tableta, daca vrei sa stai pe Facebook, Y! Messenger, atunci iti recomand un NetBook. Daca vrei ambele, iti recomand tot tableta.

Mini Laptop (NetBook):

Netbook Asus 1001PXD-BLK133S

Pret: 899,99 LEI (Flanco)

Tableta:

Asus Google Nexus 7

Pret: 8GB = $199 (750 Lei)
16GB = $249 (930 Lei)

Sper ca ti-am fost de ajutor!
Succes si numai bine!

PS: Trimite-mi mesaj si spune-mi ce ti-ai luat! big grin

| NikDeea explică (pentru COOLboY):

Nu imi iau acum. La sf Verii o sa imi iau un Mini Laptopp Cred oh go on. O sa iti zic cred. Si am nevoie de unul sa stau pe net : Facebook, Messenger. Nu prea ma joc jocuri.