| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Mi-am cumparat acum 2 zile minunatul smartphone Shamsung Galaxy Fame. Imi plcae cum merge, bateria ma tine mult (nu spun ca ma joc mai toata ziua pe el laughing ), insa am doua probleme.
1) Redarea muzicii. Am avut un alt telefon pe care am pus 200 si ceva de melodii, insa telefonul asta nu reda decat 2-3 din toate. La celelalte da eroare ca "NU poate reda acest fisier audio".
2)Cum pot muta / schimba locatia unde se instaleaza aplicatiile? Ideea este ca:
Pozele, videocipurile inregistrarile le pune pe toate in card, iar aplicatiile in telefon.
Am cautat la setari da` nu am gasit nimic. sad
Help me!
Funda >:

1 răspuns:
| AddyTakaBlack a răspuns:

La a doua problema cred ca trebuie sa il faci din Pc setarile... cand il bagi cu cablul de date