| Dhanny23 a întrebat:

Deci mi-am instalat windows xp, am instalat skype, vorbesc cu diferite persoane se aude bine nici o problema, am facut o pauza (sa zicem asa) dupa care am vrut din nou sa vorbesc cu acele persoane ma aud foarte incet spre deloc... setarile sunt la maxim, castile acelor persoane sunt la maxim. Am mai avut aceasta problema la fel tot pe windows xp dar atunci mi-am reinstalat windowsul si am bagat windows 7 si aici nu am avut nici o problema, am zis sa mai bag odata windows xp crezand ca nu o sa mai intampin aceasta problema...
Orice ajutor este bine venit!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sau placa de sunet, actualizeaza-ti driverele si uitate la microfon cum a zis omul la primul raspuns.

| DjZen a răspuns:

Probabil este de la microfon

| Dhanny23 explică:

Problema sigur nu este de la microfon deoarece este nou si am zis ca am mai avut problema asta

| Dhanny23 explică:

Altceva?