| mihaielo a întrebat:

Am reinstalat windows-ul si,de cand l-am instalat nu ma aude nimeni pe skype( adica ma aude incet cand tip langa mic), insa eu ii aud perfect.Cred ca este din setari ..Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Nutu09 a răspuns:

Sut si eu dea cor cu el

| cypry69 a răspuns (pentru Nutu09):

Analfabet?laughing)

| fabyan99 a răspuns:

Uite intri intr'o convorbire cu cineva si acolo langa butonul de inchidere a convorbiri ai 3 Dungi una langa alta. Apesi pe dungile alea si intri in optiuni dai la microfon debifezi optinuea cu Ajusteaza automat volumul microfonului apoi il dai la maxim si vei mari volumul microfonului. Sper ca te'am ajutatwinking