| PuFiLiCi98 a întrebat:

Detin tableta Allview Speed City cu android jelly bean 4.1.1. De ce cand incerc sa vad un videoclip folosind aplicatia YouTube imi spune " Din pacate YouTube s-a oprit. Raportati sau OK (acestea sunt cele doua functii pe care le pot folosii)? Daca intru din browser, pe google, scriu youtube, merge, dar cu aplicatia nu. De ce?

Răspuns Câştigător
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Reinstaleaza-ti androidul si va merge.
Daca ai probleme cu laptop, tableta, calculator sau orice alt ceva cautane pe www.storepc.ro

1 răspuns:
| ancka24 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru, trebuie o versiune mai veche de youtube