| ralu8 a întrebat:

Diferenta dintre Sony Ericsson Neo si Sony Ericsson Neo V este doar intre megapixeli?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Izibil e acea camera de 8 vs 5 mp. LEgata de soft acum, neo simplu a primit deja update la android 4.0, in timp ce neo v inca sta la 2.3 oficial.

7 răspunsuri:
| ilcmty a răspuns:

Avand in vedere ca sunt doua telefoane diferite poate au mai multe diferente.

| sltlp a răspuns (pentru ilcmty):

Avand in vedere ca nu stii, nu mai raspunde.

| ilcmty a răspuns (pentru sltlp):

De ce trebuie sa comentezi tu?

| sltlp a răspuns (pentru ilcmty):

Ca am dreptate, simplu. daca nu stii nu raspunzi, nu comentezi.

| ilcmty a răspuns (pentru sltlp):

Daca era bun raspunsul tau primeai funda.

| sltlp a răspuns (pentru ilcmty):

Nu am primit fundca deoarece cel ce a pus intrebarea a uitat. Sunt destui asa.

| AndreiTca a răspuns:

Uite aici, ai comparatia : http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3734&idPhone2=4122. Sper sa iti fie de folos!