| cFlorin a întrebat:

Din cate am inteles pe iPod Touch generatia a 4-a (4th generation) ruleaza toate jocurile si aplicatiile din App Store.

-la iPod Touch generatia 1 ( 1st generation ) ruleaza toate aplicatiile si jocurile?-din app store

-la iPod Touch generatia 2 ( 2nd generation ) ruleaza toate aplicatiile si jocurile?-din app store

-la iPod Touch generatia 3 (3th generation ) ruleaza toate aplicatiile si jocurile?-din app store? Dau fundita

1 răspuns:
| Iubitulmeuhusky a răspuns:

Depinde de software. Si eu am Ipod 2 si cel mai nou software este 4.2.1. Cu generatii mai noi ale ipodului merg si software-uri mai noi. Cat de aplicatii, fiecare depinde de software-ul pe care il ai happy Funda?batting eyelashes