| cFlorin a întrebat:

Din cate am inteles pe iPod Touch generatia a 4-a (4th generation) ruleaza toate jocurile si aplicatiile din App Store.
-la iPod Touch generatia 1 ( 1st generation ) ruleaza toate aplicatiile si jocurile?-din app store
-la iPod Touch generatia 2 ( 2nd generation ) ruleaza toate aplicatiile si jocurile?-din app store
-la iPod Touch generatia 3 (3th generation ) ruleaza toate aplicatiile si jocurile?-din app store? Dau funda

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

1 si 2 nu cred ca le ruleaza pe toate 3 le ruleaza pe majoritatea si 4 pe toate

| GabrielCio a răspuns:

Depinde si de soft, exista aplicatii care depind de soft, minim 4. 0 de exemplu sau mai mare