| Marius1789 a întrebat:

Din următoarele limbi care să o aleg pentru a-mi citi sistemul home cinema diacriticele la filme? Dau fundă. Limbi: English, French, Dutch, German, Swedish, Italian, Spanish, Finnish, Greek, Danish, Norwegian, Portuguese, Russian, Thai, Chinese, Korean şi Japanese? Engleză nu merge. Repede, primul răspuns bun îi

2 răspunsuri:
| Kashhe a răspuns:

Româna. Restul limbilor înșirate de tine nu prezintă aceleași diacritice ca limba română.

| Marius1789 explică (pentru Kashhe):

Păi română nu am.