| deea1200 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un telefon de pe cel punct ro, dar am o nelamurire. Este un site serios si de calitate? Vreau sa ma asigur, pentru ca am vazut ca preturile sunt mai ieftine decat pe eMAG.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pentru 20-30 lei reducerea aia, chiar nu se merita, poate in timp vei avea probleme tehnice cu acel produs, iar pentru diferenta aia mica de pret, probabil sa nu-ti mai inlocuiesca produsul, ca motive, gasesc ei si acu in caru' cu fan.

3 răspunsuri:
| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu iti recomand nu sunt seriosi. Si eu am vrut sa imi comand un telefon si tot asteptam sa il primesc pana cand m-am enervat si am sunat, mi s-a spus ca modelul acela nu mai era pe stoc si ca o sa fiu sunata in maxim o saptamana, dar pana in ziua de azi nu m-au mai sunat si intre timp mi-am comandat de pe alt site.

| Paharcuapa1990 a răspuns:

Mai bine cumperi de la eMAG, decat de acolo, nu sunt seriosi deloc, mai bine sa fi sigur si daca ai o problema sa o poti rezolva

| Qwzky a răspuns:

Știi cum e vorba, la eMAG mai plătești și „brandu", eu unul am cumpărat și de la cel.ro și de la eMAG și nu am avut probleme!
Cât despre garanție, cum spun ceilalți, nu ar trebui să-ți faci mai probleme pentru că garanția e la producător (cel puțin la majoritatea produselor)!