| Tobbyas a întrebat:

Am o nelamurire....in legatura cu ebay.ro, din surse multi zic ca este un site serios dar am nevoie de mai multe pareri. Am vazut ca multe sunt foarte ieftine si nu imi venea sa cred. Doresc sa achizitionez un ip 4s, si l-am gasit la 235$, oare transporta si in Romania?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca ar transporta si-n Romania ti-ar conveni sa platesti taxele de curierat din America? E site serios, e cel mai mare de profil, dar nu ei raspund de ce incarca oamenii. E exact ca si Mercador. Daca eu scriu pe site una si tu te trezesti cu un alt produs acasa nu e vina site-uluiwinking

2 răspunsuri:
| FlorinPx a răspuns:

Salut! Ebay.ro este un site serios.Sa nu comanzi pe Okazii.rowinking

| Gabriel_Dumitrescu_1978 a răspuns:

Ebay.com este destul de serios. Poti comanda fara probleme, numai ca sunt taxele vamale foarte mari la pretul telefonului mai adauga 24% taxele vamale adica 56$ la cursul zilei cand intra in vama.