| beatriced33a a întrebat:

Doresc setările manuale pentru internet la modelul de telefon Samsung GT S-3350, pentru reţeaua Orange. Mulţumesc pentru înţelegere. dau funda

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Telefonul nu este comercializat de Orange, dar poti incerca setarile generale:
Nume conexiune(connection name): Orange Internet
Purtator date(data bearer) : GPRS
APN(access point name) : net
Nume utilizator(user name):nu se completeaza
Parola(password):nu se completeaza
Autentificare(authentication) : Normala

4 răspunsuri:
| grassu a răspuns:

Intra pe internet chiar daca nu ai setarile si iti vor trimite ei, asa am facut si eu dar pentru un Samsung star 2, sper sa mearga si la tine

| mady4alyn a răspuns:

Intri pe www, orange.ro dai la produse si servicii, internet pe mobil si scrii numarulde telefon si modelul si iti vin setarile asa am facut si eu si mi-a mers,,, FUNDA?