| Frogos a întrebat:

Doresc și eu o aplicație pentru Android în care pot adaugă anumite melodii și sa le ascult fără internet.

Răspuns Câştigător
| denisTiky a răspuns:

Toate telefoanele au un music player, nu recomand sa iti descarci pentru ca oricum ai deja... Singurul lucru care trebuie descarcat este melodia in sine, dupa descarcare o poti asculta cand vrei tu, la orice ora doar baterie la telefon sa ai si nu iti trebuie altceva. La pc, in schimb recomand un media player sau ma rog, un music player ca acela care vinde din windows nu e bun(dupa parerea mea). Dar la telefon e alta treaba, aici nu cred ca ai nevoie de nimic in afara de melodia dorita. Bafta!

2 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Trebuie sa le descarci pentru a le asculta.soundcloud este perfect deoarece merge chiar si pe date mobile proaste

| LoverMusic a răspuns:

Snaptube. Nu cred ca e pe Magazin Play. Eu am instalat-o de pe Youtube dintr-un link de la 'Condom Challenge' de la Vlad Munteanu. E simplu de folosit si e si de mare ajutor.