| Mario1999 a întrebat:

Dragi fotografi, ce parere aveti despre aparatul foto Sony DSC-H50. Dar despre cum filmeaza acesta? M-as bucura daca as primi si pareri de la persoane care il detin?

2 răspunsuri:
| ClaudiuBrasov a răspuns:

Incearca seria HX, este mult mai buna.Eu am HX7V si este de nota 10.

| Hatelaw a răspuns:

Da eu il am faza e ca pozele le face perfect si de filmat e de nota 10winking am incarcat fro 10 24 de filmari pe youtube unele dintre ele sunt unele cu mituri gta san andreaswinking