| nutuxcristian a întrebat:

Dupa ce bag stick-ul cu muzica in TV, si intru in lista cu melodii, pe ce trebuie sa apas ca sa cante melodiile in continuu, pe rand, sau aleatoriu, fara sa mai apas eu pe butoane?
FUNDA + VOT POZITIV

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Ca sa pot sa te ajut, imi trebuie marca si modelul televizorului.

Ca si principiu, trebuie sa ai ori un buton dedicat de shuffle / repeat ori in meniul aparatului.

Data viitoare incearca sa dai mai multe detalii inainte sa pui astfel de intrebari, nu exista standard la TV pentru ce doresti tu.