| InnA_3234 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e cel mai bun sistem de operare la un teefon (din toate privintele nu doar pentru internet)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ios 4 are cele mai multe aplicatii si merge cel mai bine si foarte repede nu asteptii o ora ca sa se incarce o aplicatie si e cel mai bine vandut, insa este si cel mai scump.
Android 2.2 este foarte bun are si el o multime de aplicatii si merge la fel de bine ca Ios 4, tot mai multe companii de telefoane il folosec si poti gasi un telefon foarte ieftin cu android 2.2.
Windwos Phone 7 este inca la inceput, nu til recomand.
Symbian s60 merge foarte greu si deseori ai probleme cu telefonul se blocheaza etc., si in curand Nokia va renunta la el pentru ca nu mai poate sa faca fata competitiei foarte mari cu Android si Ios4 pentru ca Symbian e cu mult sub Android si Ios 4.

Iti recomand Android 2.2 e foarte bun si poti sa gasesti unele telefoane la preturi foarte mici

1 răspuns:
| Alex_9617 a răspuns:

Clar Android.Merge super cool!happy