| Beautiful7 a întrebat:

Dupa vreo 30 minute, imi scrie connection to server lost during level change, am scris
sv_timeout "9999999"
cl_timeout "9999999"
cl_aloldownload "0"
si tot nimica, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dyoda a răspuns:

Ia id meu : evol_dyoda conversam mai repede pe mess si eu joc cs.

9 răspunsuri:
| dyoda a răspuns:

Unde anume da eroare? in vreun joc sau ce? fii mai explicit! se deconecteaza netu?

| dyoda a răspuns:

Daca se deconecteaza si netu ai vreun virus. la CS incearca optiuni>keyboard>use default aplly si ok. revino si spune daca netu se deconecteaza.

| Beautiful7 explică (pentru dyoda):

Netu nu se deconecteaza, doar imi da eroarea

| dyoda a răspuns (pentru Beautiful7):

Ia id meu :evol_dyoda sa conversam mai repede.

| dyoda a răspuns (pentru Beautiful7):

Ia id meu : evol_dyoda conversam mai repede pe mess si eu joc cs.

| Beautiful7 explică:

Dau funda!

| dyoda a răspuns (pentru Beautiful7):

Unde da eroarea asta in vreun joc la net sau ce? fii mai explicit!

| Beautiful7 explică (pentru dyoda):

La counter-strike

| Beautiful7 explică:

La counter-strike!

| Beautiful7 explică:

LA counter-strike!