| Astasunt a întrebat:

E bun Samsung S5560 MARVEL?

2 răspunsuri:
| OmNom a răspuns:

Buna pai stii am intrat pe un Samsung de genul asta si nu este genul meu deoarece nu are multe si tachi-ul merge fff greu nu e supr dragut si sist de operare este cam varza decu raspunsul meu e NU dar daca tu il vrei iat-il...
mai bine ia-ti un Samsung 3300k e dragut are un sist bun si nu e super scump sau ia-ti un galaxy ca e destul de bine facut nu se strica repede are mem interna buna si mai vezi si tu...
pa

| Crysty123 a răspuns:

E bun:camera 5mp, wifi, accelerometru, etc.
bftwinking