| alin_manea a întrebat:

E computerul meu suficient de bun pentru a ma putea juca World of Warcraft pe el? Intel® Core 2 Quad Processor Q6600 (2.4Ghz). 2Gb DDR2 RAM. 500Gb SATA hard drive. Monitor 19" LCD cu rata de raspuns de 8m. Nvidia GeForce 8400GS placa video. 52-in-1 card reader. Microsoft Windows Vista Home Premium.

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

P. s. am uitat sa pun site-ul http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srl

17 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Da

carla
| carla a răspuns:

Chiar asa... mi-ar placea si mie 2GB de ram

| JayLeno a răspuns:

oare eu daca am 4Gb ram sunt mai avantajat?hee hee

| JayLeno a răspuns:

Uite un site foarte bun pentru intrebarea ta, gasesti raspuns la toate jocurile posibile happy

| LuS[z] a răspuns:

dap

| LuS[z] a răspuns:

Bine.am imi intrat oleaca pe TPU k avad ca m-ai detronatlaughingbv

| dudu_4306 a răspuns:

Eu sunt de parere ca in urmatorii 2 ani n-ar trebui sa mai intrebi ce jocuri iti merg. E destul de performant.

| Swabia a răspuns:

laughing.Fii serios!big grin... Dati praful de pe umeri! Normal ca te poti juca!winking

| Swabia a răspuns:

cf luz?

| Swabia a răspuns:

big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun numa placa video cam slabuta un 8800gt e pe treaba ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar placa video cam slabuta. Un 8800gt e pe treaba ei

| gabi_popa a răspuns:

PC-ul tau e cam de doua ori mai smecher decat al meu – pe care WoW merge cum trebuie, asa ca pe al tau ar trebui sa mearga tun.

| laurentiu_pop a răspuns:

In mod normal, WOW ar trebui sa mearga brici pe orice PC cu piese facute in ultimii doi ani, iar al tau e... wow big grin

| catalin_bibea a răspuns:

Da, ai o configuratie bestiala, nu te mai da mare, ne oftiiici! big grin

| iulis a răspuns:

e prea bun!