| mrBean008 a întrebat:

E mai avantajos sa vinzi un calculator pe piese decat intreg?(ma refer la timpul in care se vinde avand in vedere placa de baza cu mem dd2 si socket proc ddr2, placa video nVIDIA 8800gt, 4 gb in 4 placute ddr2 si proc amd athlon 64 x2 5600+)

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Ca sa-ti faci o idee:
- MB + CPU : ~230 RON;
- RAM: ~140 RON;
- VGA: ~170-180 RON;
Astea sunt preturi decente, ca sa poti scapa usor de ele.

4 răspunsuri:
| the1answer a răspuns:

Daca ai documente pentru fiecare parte e mai avantajos pe bucati, dar daca nu ai la toate mai bine il vinzi intreg.

| ioanamaria56 a răspuns:

Eu zic ca da.

| andreiont a răspuns:

Da estewinking

| Madysss a răspuns:

E mai avantajos sa il vinzi pe piese. Asa poti sa si umfli la pret. Si vad ca ai piese destul de bune :* Bafta