| fugi5555 a întrebat:

E mai bun juul decât logic? Sa-mi spună și mie cineva care e diferenta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic e practic Juul comercializat in Romania, se pare ca e mai bun, are bateria mai mare si are mai mult lichid per pod. Oricum te-ai complica sa-ti iei Juul din Romania, ia-ti Logic si stii sigur ca ai poduri de unde vrei

| fugi5555 explică (pentru anonim_4396):

De ce m as complica sa-mi iau juul din ro? Îl
Iau de pe olx

| anonim_4396 a răspuns (pentru fugi5555):

Pentru ca nu e comercializat aici, nu stiu cat suport sau garantie o sa ai si decat sa dai 80 de lei (m-am uitat acum) pentru un Juul folosit (si probabil fara pod), mai degraba dai 95 pe un starter kit nou de la Logic, cu doua poduri. Daca vrei neaparat Juul, n-am cum sa te opresc, dar Logic e mult mai la indemana pentru cumparatorul roman si, dupa cum ti-am spus mai sus, e superior Juul-ului in unele aspecte. Alegerea ta