| evelinadiana a întrebat:

E scump un Asus la 14 milioane? ( are 16 inchi, asta inseamna ca e laptop, nu?) fundita va. asteapta big grin

Răspuns Câştigător
| ovdiuc a răspuns:

Pretul este normal la un asus.incearca un HP la acelasi pret, e mai bun

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un pret razonabil, merita.

| KodrutZ a răspuns:

E ca si cum ai intreba "e scumpa o masina Renault cu motor de 2000 cmc la 2000 EUR" fara sa dai nici un alt detaliu. Laptopul din linkul tau e muci din mai multe motive. De culoare... no comment. Daca nu vrei sa plingi pe linga el, ia ceva cu i3 macar, si fara U in coada.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce ai vrea sa fie avion?

de unde sa stim noi daca e scump sau ieftin cand nici macar nu ai zis configuratia?

| K0sti a răspuns:

Nu are 16" si la ce stie sa faca pretul e cam mare. In plus garantia e mica, Asus are 24 de luni garantie!

| stlucian a răspuns:

16 inchi=40, 6cm aproximativ deci e destul de mare.Da e laptop. Asus dar de care? Model?

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

PS vezi o comparatie de preturi (laptop-uri noi)

http://www.emag.ro/......priceasc/c

| amazonul11 a răspuns:

Da e laptop, si zi ce configuratie are sa vedem daca merita pretul

| evelinadiana explică:

Dar e laptop, nu notebook nu?

| hp8510p a răspuns (pentru evelinadiana):

Laptop sau notebook e tot aia

| suntserios a răspuns (pentru evelinadiana):

Procesorul ala e varza, varza murata chiar, nu se merita nici 1000 ron.

| Mihai_Anghel_1997 a răspuns:

Deloc scump!

| DJAlexSV a răspuns:

Depinde de ce configuratie are, ce sistem de operare si pentru ce vrei sa-l folosesti.