| andeeutzyka a întrebat:

Era un joc mai de mult cu unu gras si unu slab si ala slab ii facea farse aluia gras apoi se ascundea si va rog sa imi spuneti daca stiti cum se cheama si unde pot sa il gasesc!

8 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

The Neighbours Game asta ehappy bafta!

| ELD a răspuns:

Neighbours From Hell asta e numele originalhappy

| ladygaga a răspuns:

Da il stiu
neighbours from hell se numeste
il am si eu

Răspuns utilizator avertizat
| alexandrufoc a răspuns:

Jocul ie Neighbours From Hell funda?

| cristina1999alexandrutzza a răspuns (pentru alexandrufoc):

Neighbours From Hell il am si eu este super tare!

| alexandrufoc a răspuns (pentru cristina1999alexandrutzza):

Alege si tu un raspuns castigator. Sper sa mi-l alegi pe al meu si daca nu-ti convine incearca si neighbours from hell 2.Varianta de vacanta.