| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

Era un site cu calculatoare $7 dolari 10 - 20 si mai mult doar ca nu-l mai gasesc, il stie careva?

3 răspunsuri:
| TheFragranceMaster a răspuns:

''calculatoare $7 dolari 10 - 20'', alea amice sint glume nu calculatoare!

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru TheFragranceMaster):

Nu stiu asa era pe siteul ala si erau foarte bune pentru gaming

| TheFragranceMaster a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

''foarte bune pentru gaming''! As cumpara vrei 20 la banii astia! Sub 500 de euro nu e pc de gaming! 5oo e pret pentru un calculator acceptabil, de la 1000-1500 euro in sus vorbim de gaming! Uite un exemplu:Alienware 17 R3 (2016)-de la 1499 $.