| 3NGL3ZUL a întrebat:

Este adevarat ca iphone 4 are semnalul slab?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Da intr-adevar a avut cand sa lansat pe piata dar asta a fost in spania cand a aparut ca la noi nu au ajuns telefoanele care au avut probleme de semnal

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Nu este adevarat. Am eu si are semnal bun.

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Nu este adevarat, este un telefon bun dar in raport pret-calitate poate fi usor inlocuit cu alt telefon la fel de bun.

| andrey910 a răspuns:

Astea sunt zvonuri facute de oameni care nu au ce face.

| TeenageGirl a răspuns:

Nu, e foarte bun si acel sistem retina:X.

Eu zic ca e suuper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate ca este adevarat ca are semnal slab la iphone 4. am facut demonstratie la un prietenul meu,. nu este fictiv, eu nu am nimic impotriva cu iphone.../