| GeoXoXo a întrebat:

Este adevarat ca Rebekah din "The Vampire diaries"este Emma din H2o?(Claire Holt)

16 răspunsuri:
| AliceAll a răspuns:

Da ea este happy

| Andriana a răspuns:

Da,ea este, a fost o apratie deosebit stiind ca nu mai joaca in H2o,si colegele din serial joaca in alte filme.

| liiaa a răspuns:

Da,este adevarat.

| amytzzu2000 a răspuns:

Pai ea nu mai joaca in h2o poate din cauza ca a vazut rolul din the vampire diaries rebekah, si acum indiana evans(bella)joaca in locul ei.ca poate so plictisit de h2o,ca si eu la fel, m-am plictisit, am vazut deja 4-7 ep.si deja nu-mi mai trebuie.

| Crinaaaaa a răspuns:

Da...asa este...si in film se mai afla si cleo din h2o

| AndreeaMuffin a răspuns:

Da big grin. Si acum a venit si Cleo din H2o ca si Hayley XD

| deeablonda23 a răspuns:

Da. Iar in sezonul 4 va aparea si cleo din H2o.

| sori8991 a răspuns:

Da este iar Hayley este Cleo ( Phoebe Tonkin) tot din H2O

| MollyA a răspuns:

Da e ea. De la inceput chiar nu am recunoscut-o desi urmaream H2O cind eram mai mica.

| ana20012001 a răspuns:

Da ea aste

| iustina199 a răspuns:

Da ea este... si ce mult s-a schimbat de atunci nici nu o mai recunosti

| lovesunnydays a răspuns:

Da, ea e
http://www.blogvedete.com/? s=the+vampire+diaries&search=Search

| ElizzzaX98 a răspuns:

Da...am urmarit serialul h2o si o stiu pe claire destul de bine: http://www.google.ro/......tp?/imgres

| VampAly a răspuns:

Dap. Ea e. Si in sez. 4 apare si Phoebe Tonkin (Cleo).

| munteanandreeamaria1234567 a răspuns:

Da. Si mai joaca in serial si Cleo din H2o