| robert63088 a întrebat:

Este bun de ceva telefonul Allview X2 Soul Style +?

Ma refer la camera, procesor, durata baterie, cum se comporta in jocuri?

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Nu,nu si nu.
Nici un telefon din gama Allview nu-si merita banii.

| Ajuttot a răspuns:

Da merita acest telefon http://bit.ly/21ot9mQ si nu mai asculta toti prosti care iti spun ca nu merita Allview dar ei se uita doar la marca telefonului nici degand la cine produce componentele unui telefon. Asa multi au spus ca mac book este bun si cand au vazut componente pe care scriau Samsung in el au crapat de ciuda. Gaozari alfel nu ai cum sa ii numesti.