| ClaudiuStar a întrebat:

Este bun laptop-ul http://www.flanco.ro/......linux.html pentru gaming?(se merita pretul)? Ar merge assasin's creed 4, gta 4 ..jocurile astea mai noi?( sa-mi spuneti si in cate fps-uri si la ce detalii (low, medium high) merg.

Răspuns Câştigător
| Csmn_Cosmin_2001 a răspuns:

Gta4 ar merge la High cu vreo 40-50fps
Assasin's Creed 4 high cu vreo 30fps, med 60.
Si da scuze pentru raspunsul anterior este un laptop bun, am urmarit niste review-uri ale procesorului este unul foarte ok.

2 răspunsuri:
| Csmn_Cosmin_2001 a răspuns:

Sincer nu este o alegere, procesorul nu este pentru gaming.

| ClaudiuStar explică (pentru Csmn_Cosmin_2001):

Dar mi-ar merge jocurile pe care le-am enumerat mai sus? sa-mi spui si fps si grafica te rog.