| MeMeMe97 a întrebat:

Este bun laptopul Siemens Fujitsu Amilo pro V3515? Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

15.4 inci (WXGA), CeleronM 450 2. 0GHz, Integrated in VIA VN896-Chrome9 HC, 1GB DDR2, 120GB SATA, DVD RW DL, 56k, LAN, WIR da e ok daca folosesti xp, net.muzica.filme o bun.dar nu te astepta ca sa-ti mearga mai stiu eu ce jocuri pe el....Salut

5 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Pentru ce activitati vrei sa il folosesti?

| MeMeMe97 explică (pentru laptopnews):

Mai mult pentru internet, in nici un caz pentru jocuri!big grin Sunetul boxelor incorporate este bun?

| laptopnews a răspuns (pentru MeMeMe97):

Pentru internet e ok! Nu am testat modelul, deci nu stiu ce sa spun de sunet. happy

| pYv a răspuns:

Depinde la ce pret... daca e nou daca e shhappy.dar asa el ca specificatii nu prea e bun rami ddr2 de 533mhz hardul mic de 80 si 5400 rpm...

| FuryOfLight a răspuns:

E bunicel da nu`ti vor merge jocurile cele mai frumoase deoarece are datele mici gen:procesor dual core de 1, 7 placa video de 64mb ram 512 nu e cine stie ce...