| vlad96 a întrebat:

Este bun, routerul dir 600 pentru laptop daca vreau sa am internet wireless, adica sa bag cablul de la net in locul specific pentru acesta si apoi sa configurez routerul ca sa am net wireless?

Răspuns Câştigător
| solumaam a răspuns:

Este foarte bun ...si eu tot acel-as model folosesc si bate la cca 20 m extern si in casa am in toate camerele!

2 răspunsuri:
| corina15 a răspuns:

Ti-l garantez cam 85% pentru ca se intampla sa iti cada dimineata sau cand routerul se incalzeste eu tot din ala am avut.

| vlad96 explică:

Si cum pot sa mi-l configurez fara cd si vreau sa am internet wireless