| needcolors a întrebat:

Este bun samsung galaxy mini? Ma intereseaza pentru navigare pe net. Poate inlocui un netbook(laptop mic)? Nu stiu ce sa aleg!

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nu poti compara nicicand un telefon cu un laptop/notebook, si nici macar cu un netbook (care sunt mult mai slabe decat laptopurile). Dar sunt convins ca functioneaza excelent si telefonul la citit mailuri, chat-uit pe mess sau fb, etc.
Succeswinking

| TheIbra46 a răspuns:

Samsung galaxy mini e un tel bun
insa pentru navigare as prefera un notebook pentru ca are o viteza de procesare mai mare