| Aasdfghj a întrebat:

Este cineva care se pricepe la Tumblr? Am nevoie de ajutor. Vreau sa adaug o pagina si ma lovesc de o problema. Am la poze #, am adaugat pagina dar cand intru nu apar direct pozele, mai apare inca odata numele paginii si trebuie sa dau click si abia apoi apar pozele. Funda primului care ma ajuta sa rezolv problema. big grin

7 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

Ce tumblr ai? lasa un link, din descrierea ta nu prea inteleg. Stii html/css, ai modificat ceva in sursa paginii?

| Aasdfghj explică (pentru eviltwinnn):

Http://alecsandraaaaa.tumblr.com Am adaugat pagina "my world". Nu stiu nimic... sunt varza. Am gasit un video pe youtube si am facut ce a zis ala :))

| eviltwinnn a răspuns (pentru Aasdfghj):

Deci cand intri pe pagina: http://alecsandraaaaa.tumblr.com/myworld vrei sa iti apara pozele fara sa mai dai click pe inima aia? E cam greu sa iti spun ce sa faci, daca nu stiu ce ai modificat in sursa...
Reinstaleaza tema si fa din nou pagina, poti sa iti alegi de aici una: http://themes.themaxdavis.com/

| Aasdfghj explică (pentru eviltwinnn):

Da, exact. Nu vreau sa mai dau click pe inima aia. Am intrat in setarile temei, am dat sa adaug o noua pagina si am bagat un cod html.

| eviltwinnn a răspuns:

Pune aici codul pe care l-ai bagat.

| Aasdfghj explică (pentru eviltwinnn):

Uite iti dau video https://www.youtube.com/......tps?/watch ca nu stiu cum sa scriu codul ca sa imi apara calumea, nu doar cuvantul :))

| eviltwinnn a răspuns (pentru Aasdfghj):

Eu am nevoie de codul scris de tine ca sa pot sa iti spun ce ai gresit...